HİZMETLERİMİZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

CANMAR Uluslararası Nakliyat, özmal tenteli araçları ile Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre başta olmak üzere tüm Avrupa’ya ve Balkan ülkelerine her hafta parsiyel ve komple ihracat ve ithalat taşıma hizmeti vermektedir.

Tüm araçlarda bulunan takip sistemi sayesinde müşterilere yüklerinin transferi sürecinde anlık ve gerçek konum bilgisi sunulmakta, taşıma süreci sürekli kontrol altında tutulmaktadır.


EKSPRES KARAYOLU TAŞIMACLIĞI

CANMAR Uluslararası Nakliyat, filosunda bulunan 15 m3 taşıma hacmine ve 1.400 kg. istiap haddine sahip araçlar ile tüm Avrupa’ya ve Balkan ülkelerine, taşıma süresi olarak havayolu taşımasına alternatif hızlı kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir.


HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

CANMAR Uluslararası Nakliyat, sahip olduğu güçlü ve yaygın acente ağı sayesinde tüm dünyaya, kapıdan kapıya, havalimanından havalimanına havayolu ile ihracat ve ithalat taşımalarında hizmet vermektedir.

Taşınan mal cinsi ne olursa olsun, buna uygun kargo uçakları ve ekipmanlar ile kargonuz hızlı ve sorunsuz şekilde yerine ulaştırılır.


DEPOLAMA VE ELLEÇLEME

CANMAR Uluslararası Nakliyat, sahip olduğu 2.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık alana sahip modern ve tüm gereksinimler düşünülerek inşa edilmiş deposunda her türlü yükleriniz için elleçleme, depolama, kontenyer yükleme-boşaltma ve farklı taleplere özel hizmetler vermektedir.

Depo girişindeki her araç tipine uygun hareketli rampaları ve yeni nesil elektrikli forkliftleri ile hem operasyon süreci kısalmakta, hem de depo içerisinde CO gazı birikimi ve bu gazın depolanan mamullere zararlı etkisinin önüne geçilmektedir.